Ludzie nie dlatego
przestają się bawić,
że się starzeją,
lecz starzeją się,
bo się przestają bawić.
Mark Twain
Strona główna

Lektorat języka angielskiego

Zajęcia języka angielskiego organizowane są przez biuro Stowarzyszenia w ramach odpłatnej działalności statutowej. Osobą odpowiedzialną za zapisy na lektorat oraz organizację zajęć jest Pani Małorzata Suder.

Oferujemy Państwu kursy na różnych poziomach zaawansowania, od podstawowych do zaawansowanych, dobrane do potrzeb każdego kursanta.
ZAJĘCIA:
Zajęcia odbywają się w 6-10-cio osobowych grupach, raz w tygodniu. Spotkania trwają 90 minut (2 godziny lekcyjne na raz). Organizujemy kursy poranne, przedpołudniowe, oraz popołudniowe. Zapisy odbywają się semestralnie (semestr 1 zimowy trwa od października do stycznia, semestr 2 letni od lutego do czerwca), każdy semestr nauki liczy 30 godzin (15 spotkań). Koszt jednego semestru nauki wynosi 320 zł (dla naszych dotychczasowych kursantów języka angielskiego specjalna cena - 300 zł).

Jeśli chcą Państwo poznać naszych lektorów - zapraszamy do zerknięcia tutaj!


ZAPISY:

Zapisy na język angielski na drugi semestr roku akademickiego 2015/2016 prowadzone będą na dyżurach rekrutacyjnych:

- w dniach od 25 stycznia do 7 lutego 2016 dla osób, które kontynuują naukę języka angielskiego w Akademii w dotychczasowych grupach,
- na dyżurach rekrutacyjnych 1 i 8 lutego (poniedziałki) od godziny 12.45 do 13.45 oraz 4 i 11 lutego (czwartki) od godziny 11.00 do 12.00 dla osób, które chcą rozpocząć naukę języka angielskiego w Akademii lub zmienić grupę.

Zajęcia rozpoczynamy od 15 lutego 2016r.

Serdecznie zapraszamy!Engine by Piotr Skowronek