Ludzie nie dlatego
przestają się bawić,
że się starzeją,
lecz starzeją się,
bo się przestają bawić.
Mark Twain
Strona główna

"Aktywne lato - zajęcia edukacyjne dla seniorów"


"Aktywne lato - zajęcia edukacyjne dla seniorów" to nowy projekt realizowany od lipca do września 2017r. przez Akademię Pełni Życia przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Projekt ma na celu stymulowanie i wsparcie seniorów z rejonu województwa Małopolskiego w podejmowaniu i rozwijaniu aktywności edukacyjnej, co w konsekwencji przyczyni się do ograniczenia marginalizacji społecznej osób starszych. Będzie on realizowany od 10 lipca do 30 września 2017r i adresowany jest do osób 60+ z terenu całego województwa.

Proponujemy następujące rodzaje zajęć:
- praktyczną naukę korzystania z języka angielskiego w formule popularnej "Letniej szkoły" dla mniej i bardziej zaawansowanych
- konwersacje z obcokrajowcami dla osób ze znajomością języka angielskiego
- kursy komputerowe "Angielski z laptopem" - nauka korzystania z zasobów internetowych do nauki języka
- warsztaty fotograficzne "Krakowski pejzaż" dla osób, które chciałyby nauczyć się podstaw fotografii lub udoskonalić swoją technikę wykonywania zdjęć pod okiem instruktora
- wykłady i turystyka literacka z cyklu "Kraków miastem literackim - szlakami krakowskich literatów" - zajęcia częściowo prowadzone w terenie.

Wszystkich chętnych zapraszamy na nieodpłatne zajęcia, o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy w biurze przy ul. Rzeźniczej 2A od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 - 11.00 lub pod numerem tel. 12 294 81 35.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.Engine by Piotr Skowronek